Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor Brendy 2016

Tábor na Jestřebí boudě

Jako každoročně i letos KČT Úpice pořádal pro své členy a ostatní děti Tábor na Jestřebí boudě. Ve čtvrtek 28. 7. 2016 jsme se sešli v Radvanicích, naložili kufry do auta a my již obtěžkáni pouze  příruční batožinou jsme se vydali vstříc našemu desetidennímu dobrodružství. Pěšky jsme došli na chatu, kde se děti po ubytování dozvěděly téma táborové hry. Náš letošní tábor byl ve znamení Olympijských her. Táborníci byli rozděleni do družstev a každý člen družstva dostal kšiltovku v barvě svého týmu. První výprava byla na rozhlednu Žaltman. V dalších dnech již začalo to správné sportovní zápolení a obhajoba týmových barev. Závodilo se o medaile a umístění v táborové hře. V neděli odpoledne jsme se vydali do Malých Svatoňovic do Muzea bří Čapků. V úterý nás čekal celodenní výlet na rozhlednu Čáp. Vlakem jsme dojeli do Janovic a pěšky se vydali na rozhlednu. Počasí nám přálo, z rozhledny byla vidět i Jestřebí bouda, z čehož jsme měli všichni radost. Dále jsme pokračovali na Bischofstein, kde jsme si udělali přestávku. Zpět do Radvanic jsme se vrátili vlakem z Teplic nad Metují.  Zde bych ráda pochválila všechny táborníky, výlet to byl náročný a děti ho zvládly s přehledem.  Nejlepší disciplínou v naší olympiádě byl Sparťan race. Vedoucí pro děti připravili běh náročným terénem s plazením v blátě a zakončený studenou vodou v bazénku. Všichni závodníci trať zdolali a nakonec i vedoucí ukázali, že mají bojovného ducha a utkali se v tomto závodu. Také proběhla soutěž Miss a Missák tábora. Na konci tábora si všichni odnesli nějakou medaili a ocenění v táborové hře. Tábor se nám vydařil, za to děkuji především všem táborníkům a také vedoucím, praktikantům a kuchařům.

 

Míla Dubnová – hlavní vedoucí

 

Fotky z tábora najdete na 

 

http://mila04.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

Informace

pro účastníky turistického tábora na Jestřebí boudě ve dnech  28.7. – 7. 8. 2016

Sraz účastníků: ve čtvrtek 28. 7. 2016 v 14,00 hodin v Radvanicích u domu č. 230 ( zeleňák )

Nakládání batožin: Radvanice ve čtvrtek od 13,30 hodin

                                   dle domluvy možno i na jiném místě

Návrat: v neděli 7. 8. 2016 po 10 hodině si můžete děti vyzvednout na JB po 12 hodině v Radvanicích u domu č. 230 ( zeleňák )

                                   

Po dohodě můžete vaše dítě dovést na Jestřebí boudu ve čtvrtek 28. 7. do 16,00 hodin.

 

Sebou vezměte: pohodlnou obuv na výlety, obuv na sport a odpočinek, přezůvky do chaty, vhodné oblečení na výlety, sportování a volný čas, oddílové tričko (pokud ho máte), na spaní noční oblečení (spí se v povlečení), malý batůžek na výlety, láhev na pití, pouzdro na svačinu, hygienické potřeby a osobní věci. Nezapomeňte na pláštěnku a obuv do nepříznivého počasí a dostatek oblečení na výměnu při nepříznivém počasí, prohlášení zákonného zástupce a průkaz pojištěnce.

 

Prosíme, léky dětem podepište a přiložte seznam dávkování. Nejlépe uložte do pouzdra, usnadníte nám tím vydávání léků vašim dětem. 

 

Na cestu do tábora si vezměte jen malý batůžek se svačinou a pitím!

Informace v době tábora na tel. čísle 732 550 298 (Jestřebí bouda)

Nedávejte dětem mobilní telefon!!! 

Máte-li nějaké dotazy, připomínky obracejte se přímo na vedoucí tábora p. Dubnovou na   e-mail m.dubnova@seznam.cz nebo tel. 739 502 235

 

 

 

Informace

 

pro účastníky turistického tábora na Jestřebí boudě ve

dnech 28.7. – 7.8.2016

 

Cena tábora je pro členy TOM          2000,- Kč

Cena tábora pro ostatní                    2300,- Kč

 

Platba je možná bezhotovostně na účet

číslo 2500968543/2010

nebo v hotovosti u p. Dubnové, Radvanice 230C

 

Tábor je nutné zaplatit do 15.6. 2016 !!!!!

 

Pokud tábor bude platit zaměstnavatel, zašlete co nejdříve

podklady pro vystavení faktury. 

 

Pokyny o odjezdu a ostatní organizační věci obdržíte

v červnu 2016

 

Máte-li nějaké dotazy obracejte se přímo na vedoucí

tábora p. Dubnovou na e-mail m.dubnova@seznam.cz

nebo tel. 739502235